Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

O ASH

Firma Auto-Lampy należy do Autoryzowanej Sieci Handlowej Polcar, jednej z największych w Europie firm dystrybuujących części nadwozia. Polcar dystrybucję części w Polsce oparł o współpracę z niezależnymi firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnych rynków, tworzących w 2005 roku Autoryzowaną Sieć Handlową Polcar. Powstanie ASH przyczyniło się do rozwoju współpracujących z Polcar małych i średnich przedsiębiorstw i jednocześnie ułatwiło dotarcie dystrybuowanych części do wszystkich zakątków kraju. Obecnie Autoryzowana Sieć Handlowa Polcar skupia kilkunastu Przedstawicieli Handlowych i zaopatruje tysiące hurtowni, sklepów i warsztatów.

Dzięki jednemu z największych tego typu Centrów Logistycznych, które mieści się w Wólce Kosowskiej k. Warszawy, nasza firma ma zapewniony stały dostęp do najpopularniejszych części karoseryjnych oferowanych przez Polcar w pełnym zakresie katalogowym wszystkich producentów europejskich oraz czołowych producentów światowych.

W całej Europie nie ma obiektu tej wielkości przeznaczonego do dystrybucji części nadwozia, czyli dużych gabarytowo oraz podatnych na uszkodzenia. W skład obiektu wchodzą połączone ze sobą trzy magazyny o łącznej powierzchni składowania 61.000 m2 (wkrótce 110.000 m2) oraz dwa biurowce. Magazyn ma 4 kondygnacje, 79 bram i 14 wind. Codziennie przyjmowane jest około 600 m3 towarów oraz wysyłane około 600 m3 towarów.

Dzięki własnej flocie samochodowej (ponad 100 samochodów ciężarowych i dostawczych) oraz współpracy z firmami transportowymi Polcar jest w stanie zachować ciągłość dostaw między innymi dla ASH.